1
2
  • Kameralı Arkadaşlık Sitesi

    Seslichat, Kameralı Sohbet, ve Sesli Chat Sitesi

    Günün 24 Saati, Kameralı Arkadaşlık, eğlence, web sitesi ile, bütün ziyaretçilerine ücretsiz, arkadaş bulma imkanları sağlıyor.

Anasayfa » Sanal ve Sosyal Medya » Sanal Gerçekler

Sanal Gerçekler

Sanal GerçeklerYaşadığımız çağda sanal gerçekler, insanları ciddi anlamda dehşete düşürüyor. Sanal üzerinde dönen oyunlar, entrikalar, yalanlar, ve dolanlar, ancak bu ortama giren kişiler çok iyi bilirler.

Bu Internet sayfalarında, birilerini tanımaya çalıştığımız zaman, mesleği ya doktordur, ya da avukattır. En düşük mesleği olan kişiler, internet cafe sahibidir. Kısacası Sosyal medya, ve kameralı seslichat sitelerinde, hiç mesleksiz insan bulamazsınız. Bir düşünün, iki kelimeyi bir araya getiremeyen insanlar, bu sanal dünyasında kral kesilebiliyorlar. Ama bunların gerçek yüzünü öğrenseniz, eli hiçbir iş tutmaz, baba parası ile geçinen insanlardır.

Bu ortama giren kişiler, %90 aynı oldukları için, inanmasalarda inanmak zorunda kalıyorlar, çünkü o ona yalan söyler, diğeride kendisine yalan söyler.

Kameralı Sesli Chat Ortamında, Sanal Gerçekler.

Kameralı sesli chat, ve diğer Sosyal Medya web sayfalarında üzerinde, sohbet eden insanların söyledikleri, %1 bana inandırıcı gelmiyor. Çünkü samimi, ve dürüst insan, burada çok nadir bulunur. Ne diyelim, sanal çıktı mertlik öldü.

Bu ortamlarda, kameralı sesli chat, ve Sosyal Medya web sitelerinde, inanın dost denilebilecek, çok az sayıda insan var.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi