1
2
  • Kameralı Arkadaşlık Sitesi

    Seslichat, Kameralı Sohbet, ve Sesli Chat Sitesi

    Günün 24 Saati, Kameralı Arkadaşlık, eğlence, web sitesi ile, bütün ziyaretçilerine ücretsiz, arkadaş bulma imkanları sağlıyor.

Anasayfa » Sanal ve Sosyal Medya » Sanalda Başlayan Aşklar

Sanalda Başlayan Aşklar

Sanalda Başlayan AşklarSon yıllarda, çok yoğun bir şekilde yaşanan, sanalda başlayan aşklar, ne yazıkki, sonu hüsranla bitiyor. Buda, birçok insanın, aşırı bir şekilde, yıpranmasına sebep oluyor.

Bazı insanlar, aile içerisinde yaşadığı huzursuzluklar nedeniyle, kendisini sanal web sitelerinde buluyor. Burada karşılaştığı insanlardan, birkaç güzel söz duyduğunda, buranın çok güzel bir yer olduğuna inanarak, kendisini sanal web sayfalarına adapte ediyor. SSürekli aklı, fikri, o duyduğu güzel sözlerde kalıp, boş zamanlarında, sanal sitelerine kendisini atıyor.

Bu insanlar, ileride neyle karşılaşacaklarını, tahmin etmiyorlar. Bu belli bir zaman sonra, alışkanlık haline dönüşerek, evdeki huzursuzluğu dahada büyümeye başlıyor.

Sonrası malum, bu işin içinden çıkılmaz bir duruma geliyor.

Sanalda Başlayan Aşklar, Ve Sanal Aşk Gerçek mi Sizce.

Sanalda başlayan ilişkilerBurada başlayan aşkların, ve ilişkilerin, gerçekle hiçbir alakası olmadığına inanıyorum. Burada sadece, sanalda duyduğu, o güzel kelimelerden hoşlanması, ve içinde bulunduğu boşluğu, doldurmaya çalısan bir duygudur. Belli bir süre, konustuğu insanla, sürekli konuşması, zamanla alışkanlık haline geliyor. Daha sonra yanlış yaptığını anlayınca, bu alışkanlıktan vazgeçmesi, baya zaman alıyor.

Değerli dostlar, sanalda başlayan aşklar, ve ilişkiler, gerçekle alakası yoktur. Eğer aşk, ve ilişki yaşıyacaksanız, çevrenizdeki ve yakınınızda olan insanlar ile, aşk yaşayın.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi