1
2
  • Kameralı Arkadaşlık Sitesi

    Seslichat, Kameralı Sohbet, ve Sesli Chat Sitesi

    Günün 24 Saati, Kameralı Arkadaşlık, eğlence, web sitesi ile, bütün ziyaretçilerine ücretsiz, arkadaş bulma imkanları sağlıyor.

Anasayfa » Yardım Sayfaları » Seslichat ActiveX Denetimi

Seslichat ActiveX Denetimi

Seslichat ActiveX DenetimiSeslichat ActiveX Denetimi Nasıl Yüklenir, Hakkında Bigiler.

Kameralı arkadaşlık, web sayfalarına giriş yaptığınız zaman, ActiveX denetimine ihtiyacınız olacaktır. Bu ActiveX denetim programını yüklemek için, sohbet odalarına girdiğinizde, karşınıza boş oda çıkıyor, oda içerisindeki boşluğa tıkladığınızda, yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan arkadaşlık odalarına giriş yaptıktan sonra, ActiveX denetimini, mutlaka Bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor.

Aksi takdirde, canlı muhabbet odaları ile bağlantı kuramazsınız. Bu yükleyeceğiniz program, tamamen ücretsiz, ve zararsız bir programdır.

Eğer odalara giriş yapmadan önce, ActiveX denetimi yüklemek istiyorsaniz, buradan kameralı sesli chat yardım sayfamıza gidip, orada yükleyin.

Activex denetimi yükledikten sonra, eğer giriş yapamıyorsanız, bilgisayarınızı yeniden başlatın, ve öyle deneyin.

Seslichat ActiveX Denetimi Nasıl Yüklenir.

Dikkat etmeniz gereken bir konu hakkında, kısa bilgi vermek istiyorum. Google Chrome internet tarayıcısı ile ne yazıkkı, kameralı Seslichat odaları uyum sağlamıyor, ve onunla giriş yaptığınızda bağlantı kuramıyorsunuz.

Diğer internet tarayıcıları ile, muhabbet odalarına, sorunsuz giriş yaparsınız. Tarayıcı olarak önereceğimiz, bir kac internet tarayıcı ismi vereceğim, Internet Explorer, Mozilla Firefox veya Opara ile, kolay bir şekilde, giriş yaparsınız, ve bu tarayıcılar seslichat ActiveX denetimi için uyumludur.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi